Społecznościowe dzielenie się wiedzą

How2product to inicjatywa grupy znajomych (Adam, Aleskandra, Krzysiek, Mateusz) pracujących w branży cyfrowej. Na co dzień mamy okazję rozwijać lub współtworzyć od początku produkty cyfrowe. Traktujemy naszą pracę pracę jak hobby i mamy z tego niezły fun.

Przedstawiamy wam nową formułę zdobywania wiedzy na temat produktów cyfrowych. Będziemy rozmawiać z ciekawymi ludźmi o tym jak je definiować, budować, rozwijać i skalować.

Temat jest szeroki... ale nam się nigdzie nie spieszy 😉 Zaczniemy od cyklu życia produktu. Od samego początku. Od pomysłu a skończymy na zgaszeniu światła jako ostatnia osoba. Taki jest przynajmniej plan, a jak wyjdzie, zobaczymy.

Dlaczego stworzyliśmy inicjatywę How2Product?

Rzetelnej wiedzy nigdy za dużo, a skąd lepiej ją brać jak nie od zaprawionych w boju specjalistów pracujących na produktowej pierwszej linii frontu?

Wierzymy głęboko że dobra rozmowa może być genialnym uzupełnieniem dla wiedzy teoretycznej i praktycznej. Dzielenie się doświadczeniami i wymiana spostrzeżeń to najlepszy sposób na rozwój, prawda?